Rjepaj ELEKTRONIKA

Themeluar nga vellezerit Arjanit & Hektor Rjepaj ne vitin 2001 duke nisur punen me produkte Agromekanike gjysem te gatshem nga Importi dhe nga viti 2005 fillon me investime ne makineri per prodhim e pozicionuar ne treg dhe te jete e dukshme ne profilin e saj.  Vizioni i kompanise sone eshte i thjesht : Qendojme afer klientit per zgjidhje teknike sa me eficente dhe kosto te ulet .Kjo fale experiences sone ne pjesmarje projektesh civil apo industrial dhe duke respektuar sygjerimet e Partnerve tane profesionist.  Specializuar ne Sektorin e Perpunimit te Metaleve ne te Ftohte ,Klienti tek ne gjen nje staf Llogjistik te afte te Projektoje , Zhvilloje e Asistoje ne projekte dhe me teje garancine e japin makinerit tona “CNC“ duke mos harruar stafin e kualifikuar ne prodhim deri tek kontrolli i cilesise se produktit c´ka ne na jep besim ne treg .

OUR EXPERIENCE

Electrical
Engineering

A WORD FROM COMPANY OWNER

Quisque nec quam convallis, scelerisque risus in, viverra ipsum. Mauris sed molestie magna. Nunc auctor aliquet tortor in venenatis. Suspendisse potenti. Etiam quis suscipit nulla. Cras at facilisis risus, nec accumsan urna. Praesent congue aliquet nisi, eu hendrerit sem lobortis nec.

Molestiae consequatur quis suscipit nulla lorem ipsum, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur!

James Anderson

Econimist / Đ•ntrepreneur / Seven Corporate Founder
0
Specialists
0
Happy Clients
0
Successful Cases

WHY CHOOSE US

Diversity

Because diversity lorem ipsum dolor odio augue placerat est, nec semper nisl porta ullam rutrum glavrida unicus amet vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur lorem.

Respect

Respect is morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas ulla maximus elementum, odio augue.

Transparency

Transparency is maecenas sit vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur – amet tincidunt elit lorem ipsum urabitur quis rhoncus.

Integrity

Because acting with integrity ipsum porta maximus, odio augue ullam rutrum velit sit tincidunt elit.

OUR COMPANY IN PHOTOS

[dt_gallery_photos_masonry mode=”grid” bwb_columns=”desktop:4|h_tablet:4|v_tablet:4|phone:2″ image_sizing=”resize” image_border_radius=”0px” project_icon_border_width=”0px” dis_posts_total=”12″ category=”29″]

OUR CLIENTS